طراحی بنر-مچ گراف

طراحی بنر-مچ گراف

توضیحات
شرکت در مسابقه
قوانین مسابقات
برندگان

طراحی بنر-مچ گراف

به نام خدا

کاربران عزیز برای شروع کار و به افتخار افتتاح سایت بزرگ مچ گراف قصد داریم تا اولین مسابقه را برگزار کنیم که درخواست کننده طرح خود مچ گراف میباشد.

برای سایت نیاز به بنر 468 در 60 داریم و توضیحات و رنگبندی بر عهده شرکت کننده میباشد.توجه کنید که قبل از شرکت در مسابقه قوانین مسابقات رو بخونید

 

جایزه نفر اول: 70000 تومن

جایزه نفر دوم: 50000 تومن

جایزه نفر سوم: 30000 تومن

شرکت در مسابقه " طراحی بنر-مچ گراف "

برای شرکت در مسابقه " طراحی بنر-مچ گراف " بایستی ابتدا هزینه شرکت در مسابقه را پرداخت نمائید و سپس فایل پروژه مربوطه را ارسال کنید. بعد از ارسال، فایل پروژه توسط مدیریت سیستم تایید خواهد شد و بعد از تایید، داوران مسابقه، فایل های ارسالی را بررسی کرده و برندگان مسابقه را معرفی خواهند کرد و امتیاز هر برنده به حساب کاربری ایشان اضافه خواهد شد.
هزینه شرکت در مسابقه : رایگان
شرکت در مسابقه

قوانین شرکت در مسابقات


  1. در صورتی که مسابقه مربوطه، دارای هزینه باشد، هزینه آن از موجودی کیف پول شما کسر خواهد شد که بایستی قبل از شرکت در مسابقه، کیف پول خود را به میزان هزینه مسابقه شارژ نمائید.
  2. تا زمان اتمام زمان شرکت در مسابقه، میتوانید از مسابقه انصراف دهید که در این صورت مبلغ مربوطه به موجودی کیف پول شما برگشت خواهد خورد. اما بعد از اتمام مسابقه این امکان میسر نخواهد بود.
  3. فایل پروژه باید با فرمت ZIP یا RAR ارسال شود.
  4. فایل های شما در دو مرحله بررسی می شود. ابتدا توسط مدیریت بررسی شده و تایید می شود و سپس توسط داوران سیستم، داوری شده و در صورت برنده شدن، امتیاز به حساب شما افزوده خواهد شد.
  5. در صورت عدم تایید فایل ارسالی، هزینه مسابقه به موجودی کیف پول شما برگشت خواهد خورد.
Toggle

لیست برندگان این مسابقه